Miejsce na Twoją reklamę
| home | historia | imprezy | galerie | 1. start | kluby |
| słynne tory | kontakt | redakcja | OMEN | TMP-BIT |
19.02.2004
18. lutego w Łapanowie został pochowany Janusz Kulig, który zmarł tragicznie na strzeżonym przejeździe kolejowym w piątek trzynastego... Składamy szczere kondolencje rodzinie i przyjaciołom, a także znajomym i kibicom naszego Mistrza.

13.01.2004
10.01.2004 nasza Sekcja zorganizowała zawody "DRIFTING SHOW" na torze w Wyrazowie pod Częstochową, z których dochód został przekazany do częstochowskiego sztabu XII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Odmeldowało się jedenastu zawodników, w tym po jednym zawodniku w klasach: drugiej i trzeciej. Impreza rozpoczęła sie z drobnym poślizgiem, ale poźniej było już lepiej. Z powodu przybycia tylko jedenastu zawodników postanowiliśmy zwiększyć liczbę okrążeń: na treningu z jednego na dwa oraz na każdej z prób z dwóch na trzy. Zmianie uległo również przyznawanie kar za wypadnięcie z toru, z pięciu punktów pierwotnie na jeden punkt za każde wypadnięcie samochodem poza wyznaczony tor przejazdu. W trakcie impezy każdy mogł się ogrzać i zjeść coś na ciepło z grila. Po zakończeniu zmagań, w trakcie oczekiwania na wyniki zorganizowaliśmy dla chętnych "czasówkę", która nie miała już żadnego wpływu na wyniki. Wzięło w niej udział dziewięciu zawodników (w tym dwóch sędziów). Polegała ona na przejechaniu dwóch okrążeń wyznaczonym torem ze startem i metą lotną. Po rozdaniu pucharów zrobiliśmy jeszcze pamiątkowe zdjęcia. Wyniki oraz zdjęcia z zawodów można zobaczyć w dziale IMPREZY, życzymy miłego oglądania.

23.12.2003
Po wielu problemach wreszcie udało się wrzucić na stronę zdjęcia z Rajdu Mikołajkowego.
Galeria dostępna jest w dziale IMPREZY.

23.12.2003
Paliwa po pachy,
Nie pogiętej blachy,
Dróg równych jak stół,
Szerokich, dużych kół,
Furek ze sprężarkami,
Żadnych problemów z autami,
Oraz żeby nikomu nie było przykro,
Każdemu wielkiej butli nitro ;).

Życzy z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Sekcja Motoryzacyjna Stowarzyszenia "OMEN"

23.12.2003
Ponieważ niektórzy mogą zapytać czym jest DRIFTING, postanowiliśmy wyprzedzić Wasze pytanie i sami z góry na nie odpowiedzieć.

DRIFTING jest prawdziwą sztuką możliwości kierowcy, pokazuje, jak dobrze kierowca potrafi panować nad własnym samochodem.
Głównym zadaniem w DRIFTING'u jest manewrowanie samochodem w zakrętach w taki sposób, by przy możliwie jak największej prędkości pokonać dane zakręty poślizgiem i naturalnie nie stracić kontroli nad samochodem.

17.12.2003
Dnia 10.01.2004 organizujemy nową imprezę, "DRIFTING SHOW" o puchar WOŚP, oczywiście dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Regulamin imprezy można znaleźć w dziale IMPREZY. Dodatkowe informacje na temat przyjmowania zgloszeń zostaną podane w najbliższym czasie. Przewidujemy dodatkowe atrakcje, ale o tym również wkrótce...

15.12.2003
Dodaliśmy właśnie nowy dział "1. start". Będziemy w nim umieszczać informacje, dzięki którym pierwszy start w rajdach lub innych imprezach motoryzacyjnych nie będzie taki straszny. Na początek umieszczamy informacje dotyczące punktów PKC i PKP oraz wyjaśnienie oznaczeń prób.

15.12.2003
06. grudnia odbyła się pierwsza impreza zorganizowana przez Sekcję Motoryzacyjną Stowarzyszenia "OMEN", "RAJD MIKOŁAJKOWY". Wyniki są dostępne w dziale imprezy. Niestety zawodnicy nie dopisali tak jak byśmy chcieli, ale się nie poddajemy i już szykujemy nową imprezę.

25.11.2003
W sobotę, 06. grudnia 2003r. odbędzie się Rajd Miołajkowy.
Zapraszamy wszystkich chętnych!
Bliższe info w dziale IMPREZY.« wstecz w górę
Stowarzyszenie OMEN
Copyright © 2004 TMP-BIT Wszelkie prawa zastrzeżone